Objawy i przyczyny braku erekcji

Brak erekcji

Brak erekcji to dość poważny problem. Poważny, bo dotyka sfery seksualnej, która pełni istotną rolę w życiu każdego z nas. Z erekcją ma do czynienia każdy mężczyzna, który uprawia seks. Do tego, by pojawiła się erekcja wystarczy podnieta seksualna, na przykład widok pięknej i zmysłowej kobiety. Niestety, nie wszyscy mężczyźni mają erekcję zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Z problemami w tym zakresie zmagają się miliony mężczyzn na świecie. Erekcja szwankuje nie tylko u mężczyzn, którzy młodość i wiek średni mają już za sobą. W ich wypadku jest to efektem naturalnych procesów starzenia. Na zaburzenia lub brak erekcji skarżą się również mężczyźni młodzi, którzy teoretycznie nie powinni mieć z tym żadnych kłopotów.

Objawy braku erekcji

Brak erekcji objawia się tym, że męski narząd intymny nie reaguje właściwie na sygnały o pobudzeniu seksualnym docierające z mózgu. Właściwą reakcją jest zmiana położenia, twardości i rozmiaru członka. Zmiana ta dokonuje się pod wpływem napływu krwi do komórek jamistych znajdujących się w prąciu. Brak erekcji to brak jakiejkolwiek zmiany lub zmiana bardzo krótkotrwała. Członek nie unosi się, nie sztywnieje i nie zwiększa się. Bez erekcji nie ma możliwości odbycia pełnego stosunku seksualnego. Mężczyzna nie może osiągnąć wytrysku, a kobieta orgazmu. Brak erekcji przedłużający się w czasie skutkuje złością, irytacją i frustracją partnerów. Bywa i tak, że przez ów brak rozpada się związek. Rozwiązaniem problemu są leki z grupy kamagra, które umożliwiają każdemu mężczyźnie osiągnięcie erekcji. Leki te działają doraźnie i czasowo. Przyjęta tabletka za każdym razem daje możliwość osiągania erekcji przez sześć godzin.

Przyczyny braku erekcji

Przyczyny braku erekcji są bardzo różne i złożone. W dużej mierze zależą one od wieku mężczyzny. U mężczyzn młodych mówi się o impotencji psychogennej, czyli o braku erekcji wywołanym trudnościami psychicznymi. U mężczyzn po trzydziestce, najczęstszą przyczyną braku erekcji jest niekorzystny dla zdrowia tryb życia. Chodzi głównie o przemęczenie, brak wysiłku fizycznego i ruchu, niezdrową dietę, stres, przepracowanie, nadużywanie alkoholu itp. U panów po czterdziestce spada poziom testosteronu, co może skutkować problemami ze wzwodem. Panowie starsi tracą sprawność seksualną ze względu na zachodzące w organizmie procesy starzenia. Niezależnie od wieku i przyczyny braku erekcji, pełną formę seksualną pozwala odzyskać kamagra. Lek działa zawsze wtedy, gdy mężczyzna jest pobudzony erotycznie. Lek dostępny jest bez recepty. Chcąc kupić go anonimowo i dyskretnie, warto skorzystać z ofert aptek internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *